Korzyści dla serwisanta:
1
Dostęp do zleceń
z Twojej okolicy

Platforma QR System w przystępny sposób łączy usługodawców ze zleceniobiorcami. W ten sposób będziesz bezpośrednio otrzymywać najświeższe zapytania o możliwość wykonania usługi w zakresie Twojej specjalizacji.
2
Historia wykonanych
zleceń

Twoim zadaniem jest naprawa lub serwisowanie wskazanych przez użytkownika produktów? W prosty sposób sprawdzisz ich historię, dzięki czemu podejmiesz najbardziej optymalne działanie satysfakcjonujące zleceniodawcę.
3
Intuicyjna obsługa
aplikacji QR System

Aby stworzyć bazę produktów poddawanych systematycznej kontroli wystarczy kilka prostych czynności. Wygenerowanie kodu QR, zapisanie najważniejszych informacji i ustawienie alertów ogranicza się do paru kroków.
4
Duża baza firm
i osób prywatnych

Baza użytkowników zarejestrowanych na platformie QR System nieustannie się poszerza. A to oznacza jeszcze większe szanse na pozyskanie użytkownika, który szuka właśnie Ciebie. Dołącz do nas już dziś.
5
Przejrzyste warunki
współpracy

Pozwól, aby zlecenia same Cię znalazły i zarejestruj się w QR System na prostych zasadach. Przedstaw zakres swoich działań, odpowiadaj na interesujące Cię oferty i buduj swoją markę.
6
Działalność pod szyldem
nowoczesnej marki

QR System to innowacyjne rozwiązanie cieszące się dużym uznaniem naszych Użytkowników. Stań się częścią dynamicznie rozwijającego się projektu i zyskaj dostęp do nieograniczonej ilości zleceń.